$2,999,000
- Land
- 1.56 Acres
- $1,922,436 per Acre
399 Allen Loop Dr, Santa Rosa Beach, FL 32459
399 Allen Loop Dr, Santa Rosa Beach, FL 32459$2,999,000
399 Allen Loop Dr, Santa Rosa Beach, FL 32459
399 Allen Loop Dr, Santa Rosa Beach, FL 32459$2,795,000
159 Seclusion Way, Santa Rosa Beach, FL 32459
Anderson Group 30A
Berkshire Hathaway HomeServices
(448) 231-3551
$450,000
Lots 1-4 W Hewett Rd, Santa Rosa Beach, FL 32459
Lots 1-4 W Hewett Rd, Santa Rosa Beach, FL 32459$1,375,000
0 N County Highway 393 Unit 993877, Santa Rosa Beach, FL 32459
0 N County Highway 393 Unit 993877, Santa Rosa Beach, FL 32459$4,290,000
5416 US Highway 98 W, Santa Rosa Beach, FL 32459
5416 US Highway 98 W, Santa Rosa Beach, FL 32459$1,949,000
242 Hamon Ave, Santa Rosa Beach, FL 32459
Jasmine Nguyen Realty ONE Group Emerald Coast
$2,750,000
102 Churchill Dr, Santa Rosa Beach, FL 32459
Jilenna Parmeley Worth Clark Realty
$4,995,000
683 Eden Dr, Santa Rosa Beach, FL 32459
Allen Adams 850 Properties - Santa Rosa Beach
$6,500,000 New Construction
525 Driftwood Point Rd, Santa Rosa Beach, FL 32459
Spears Group Compass
$3,195,000
211 Rd, Santa Rosa Beach, FL 32459
Kathie Togstad The Premier Property Group Seacrest Office
$4,245,000
389 Driftwood Point Rd, Santa Rosa Beach, FL 32459
Clayton Bonjean Mainsail Realty Company
$3,500,000
115 Satinwood & Lot 18 Gov Sd Dr, Santa Rosa Beach, FL 32459
Kelly Hill Scenic Sotheby's International Realty
$4,700,000
252 Chat Holley Rd, Santa Rosa Beach, FL 32459
Jabbour Luxury Group Scenic Sotheby's International Realty