$749,999 Sold Jan 23, 2026
7544 Nighthawk Dr, Sarasota, FL 34241
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,851 Sq Ft
- Built 2026
Move in Ready Sold Summary
- $263/SF
- 130 Days On Market
M/I Homes - Sarasota-Manatee Hawkstone - Single Family River Series
7544 Nighthawk Dr, Sarasota, FL 34241