$89,900
- Land
- 2.25 Acres
- $39,956 per Acre
L58.2 Howe Rd, Greenfield, NY 12833
L58.2 Howe Rd, Greenfield, NY 12833$89,900
L58.2 Howe Rd, Greenfield, NY 12833
L58.2 Howe Rd, Greenfield, NY 12833$362,250
6 Riley Farm Ln, Saratoga Springs, NY 12866
6 Riley Farm Ln, Saratoga Springs, NY 12866$325,000
L19.22 Homestead Rd, Northumberland, NY 12866
L19.22 Homestead Rd, Northumberland, NY 12866$129,000
149 River Rd, Schuylerville, NY 12871
149 River Rd, Schuylerville, NY 12871$1,087,700
23 Catalina Dr, Ballston Spa, NY 12020
Richard Gargiulo Sterling Real Estate Group
$137,000
319 Snow Rd, Day, NY 12835
319 Snow Rd, Day, NY 12835$970,000
554-564 Waite Rd, Rexford, NY 12148
554-564 Waite Rd, Rexford, NY 12148$235,500
16 Maria Ct, Rexford, NY 12148
16 Maria Ct, Rexford, NY 12148$74,200
113 Lafayette St, Schuylerville, NY 12871
Christopher Rose Realhome Services & Solutions, Inc
$800,000
165 Howe Rd, Greenfield Center, NY 12833
David Kellogg Thomas P Moore
$399,000
588 Lake Ave, Saratoga Springs, NY 12866
Elizabeth Page KW Platform
$1,149,000
9 Rolling Brook Dr, Saratoga Springs, NY 12866
Kate Naughton Roohan Realty
$1,250,000
L38 New York 9p Unit 38, Stillwater, NY 12170
L38 New York 9p Unit 38, Stillwater, NY 12170$175,000
30 Squashville Rd, Greenfield, NY 12833
30 Squashville Rd, Greenfield, NY 12833$2,699,000
52 Winding Brook Dr, Saratoga Springs, NY 12866
Sharon Byrne Howard Hanna Capital Inc
$989,000
2 W River Rd, Gansevoort, NY 12831
Kim Bender Four Seasons Sotheby's International Realty
$967,350
21 Catalina Dr, Ballston Spa, NY 12020