Saratoga County NY Homes for Sale with View
-
-
$79,900
- 2 Beds
- 1 Bath
- 480 Sq Ft
76 Stone Rd, Hadley, NY 12835
76 Stone Rd, Hadley, NY 12835Joanna Olson Howard Hanna Capital Inc
-
$369,900
$5K PRICE DROP- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,744 Sq Ft
228 County Road 69, Schuylerville, NY 12871
228 County Road 69, Schuylerville, NY 12871Stephanie Woodard Simply Woodard Real Estate LLC
-
$569,000
New Construction- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,650 Sq Ft
78 Mcbride Rd, Mechanicville, NY 12118
78 Mcbride Rd, Mechanicville, NY 12118Doug Bricker KW Platform
-
$4,182,830
New Construction- 4 Beds
- 5.5 Baths
- 5,697 Sq Ft
4 Saratoga Farm Rd, Ballston Spa, NY 12020
4 Saratoga Farm Rd, Ballston Spa, NY 12020Michelle Mebert Roohan Realty
-
$449,000
- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,092 Sq Ft
4755 New York 50, Gansevoort, NY 12831
4755 New York 50, Gansevoort, NY 12831Kate Naughton Roohan Realty
-
$849,000
- 2 Beds
- 1 Bath
- 1,139 Sq Ft
1142 Nys Rt 9p, Saratoga Springs, NY 12866
1142 Nys Rt 9p, Saratoga Springs, NY 12866Harold Reiser Julie & Co Realty LLC
-
$1,399,000
- 4 Beds
- 4 Baths
- 3,776 Sq Ft
2 Stable Ln, Saratoga Springs, NY 12866
2 Stable Ln, Saratoga Springs, NY 12866Julie Bonacio Julie & Co Realty LLC
-
$189,000
- 2 Beds
- 1 Bath
- 1,340 Sq Ft
261 Fox Hill Rd, Northville, NY 12134
261 Fox Hill Rd, Northville, NY 12134Randy Brown Howard Hanna Capital Inc
-
$274,000
$25K PRICE DROP- Land
- 4.81 Acres
- $56,965 per Acre
1 Oak Rd, Malta, NY 12020
1 Oak Rd, Malta, NY 12020 -
$1,900,000
- Land
- 29.77 Acres
- $63,823 per Acre
2289 Us-9, Mechanicville, NY 12118
2289 Us-9, Mechanicville, NY 12118 -
$635,000
New Construction- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,926 Sq Ft
43 Mcbride Rd, Mechanicville, NY 12118
43 Mcbride Rd, Mechanicville, NY 12118Doug Bricker KW Platform
-
$249,900
- Land
- 11.97 Acres
- $20,877 per Acre
209 Haas Rd, Schuylerville, NY 12871
209 Haas Rd, Schuylerville, NY 12871 -
-
$299,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,306 Sq Ft
1092 Route 32 N, Schuylerville, NY 12871
1092 Route 32 N, Schuylerville, NY 12871Robin Boice Red Door Realty NY Inc
-
$110,000
$20K PRICE DROP- 5 Beds
- 1.5 Baths
- 2,199 Sq Ft
180 S Main St, Mechanicville, NY 12118
180 S Main St, Mechanicville, NY 12118Christine Hunter Howard Hanna Capital Inc
-
$375,000
$25K PRICE DROP- Land
- 14.54 Acres
- $25,791 per Acre
178 Cramer Rd, Malta, NY 12020
178 Cramer Rd, Malta, NY 12020 -
$299,900
- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,000 Sq Ft
215 Oak St, Corinth, NY 12822
215 Oak St, Corinth, NY 12822Shannon McCarthy eXp Realty
-
$389,900
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,336 Sq Ft
40 Kasey Pass, Ballston Spa, NY 12020
40 Kasey Pass, Ballston Spa, NY 12020Edith Kelly Miranda Real Estate Group Inc
-
$620,000
- 1 Bed
- 1 Bath
- 843 Sq Ft
30 Lake Ave Unit 306, Saratoga Springs, NY 12866
30 Lake Ave Unit 306, Saratoga Springs, NY 12866Michael Stasi Corcoran Country Living
-
$840,000
New Construction- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,400 Sq Ft
1041 N Creek Rd, Greenfield Center, NY 12833
1041 N Creek Rd, Greenfield Center, NY 12833Amelia Lopuch Berkshire Hathaway Home Services Blake
-
$1,495,000
- Land
- 85.61 Acres
- $17,463 per Acre
905 New York 50, Charlton, NY 12019
905 New York 50, Charlton, NY 12019 -
$559,000
$86K PRICE DROP- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,959 Sq Ft
27 Kirby Rd, Saratoga Springs, NY 12866
27 Kirby Rd, Saratoga Springs, NY 12866Daniel Warren Warren Prime Properties
-
$503,135
New Construction- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,424 Sq Ft
22 Reed's Hollow, Saratoga Springs, NY 12866
22 Reed's Hollow, Saratoga Springs, NY 12866Dorothy Peyron Amedore Homes
-
$559,000
$106K PRICE DROP- Land
- 25.68 Acres
- $21,768 per Acre
24 Bump Hill Rd, Greenfield, NY 12833
24 Bump Hill Rd, Greenfield, NY 12833 -
$1,375,000
Open Sat 11AM - 1PM $75K PRICE DROP- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 2,028 Sq Ft
4 Beach Ct, Saratoga Springs, NY 12866
4 Beach Ct, Saratoga Springs, NY 12866Cathy Cooley Howard Hanna Capital Inc
-
$2,100,000
$164K PRICE DROP- 2 Beds
- 2.5 Baths
- 2,814 Sq Ft
268 Broadway Unit 312, Saratoga Springs, NY 12866
268 Broadway Unit 312, Saratoga Springs, NY 12866Julie Bonacio Julie & Co Realty LLC
-
$990,000
- Land
- 2.79 Acres
- $354,839 per Acre
2595-2599 Route 9, Malta, NY 12020
2595-2599 Route 9, Malta, NY 12020 -
$631,000
New Construction- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,742 Sq Ft
9 Brook Trout Cir, Ballston Spa, NY 12020
9 Brook Trout Cir, Ballston Spa, NY 12020Beth Smith Beth Smith Realty Ltd
-
$972,000
New Construction- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 2,446 Sq Ft
L19 Van Patten Dr, Clifton Park, NY 12065
L19 Van Patten Dr, Clifton Park, NY 12065Jim Furey eXp Realty
-
$227,777
- Land
- 3.66 Acres
- $62,234 per Acre
109 Durham Rd, Stillwater, NY 12170
109 Durham Rd, Stillwater, NY 12170 -
$2,360,000
New Construction- 5 Beds
- 3.5 Baths
- 3,469 Sq Ft
91 Rodgers Ln, Saratoga Springs, NY 12866
91 Rodgers Ln, Saratoga Springs, NY 12866Monika Patrycja Cronin Compass Greater NY, LLC
-
$150,000
$90K PRICE DROP- Land
- 4.41 Acres
- $34,014 per Acre
L39.113 Vosburgh Rd, Halfmoon, NY 12118
L39.113 Vosburgh Rd, Halfmoon, NY 12118 -
$474,900
$25K PRICE DROP- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 1,968 Sq Ft
4 Wallingford Ct, Gansevoort, NY 12831
4 Wallingford Ct, Gansevoort, NY 12831Jay Walsh Red Door Realty NY Inc
-
$719,900
New Construction $5K PRICE INCREASE- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,663 Sq Ft
1 MacKenna Ct, Ballston Lake, NY 12019
1 MacKenna Ct, Ballston Lake, NY 12019Danielle Enos eXp Realty
-
$665,000
Open Sun 11AM - 1PM- 2 Beds
- 2.5 Baths
- 1,737 Sq Ft
15 Footpath Way, Lake George, NY 12845
15 Footpath Way, Lake George, NY 12845Alex Cooley Compass Greater NY, LLC
-
$450,000
- Land
- 56.91 Acres
- $7,907 per Acre
313 Pettis Rd, Wilton, NY 12831
313 Pettis Rd, Wilton, NY 12831 -
$875,000
New Construction- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,207 Sq Ft
L122 A Dimmick Rd Unit A, Wilton, NY 12831
L122 A Dimmick Rd Unit A, Wilton, NY 12831Michelle Collins Sterling Real Estate Group
-
$245,000
- Land
- 5.15 Acres
- $47,573 per Acre
1435 W River Rd, Gansevoort, NY 12831
1435 W River Rd, Gansevoort, NY 12831 -
$199,000
$21K PRICE DROP- Land
- 1.42 Acres
- $140,141 per Acre
L28.4 Cold Springs Rd, Saratoga Springs, NY 12866
L28.4 Cold Springs Rd, Saratoga Springs, NY 12866
Showing Results 121 - 160, Page 4 of 8