$302,000 Sold Jun 27, 2025
207 12th St N, Sartell, MN 56377
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,982 Sq Ft
- Built 1989
Last Sold Summary
- $152/SF
- 11 Days On Market
Current Estimated Value $299,460
Last Listing Agent Bernice Halaas New Century Real Estate
207 12th St N, Sartell, MN 56377