$69,500
- Land
- 11.49 Acres
- $6,049 per Acre
0 N 3655 Rd, Sasakwa, OK 74867
0 N 3655 Rd, Sasakwa, OK 74867$69,500
0 N 3655 Rd, Sasakwa, OK 74867
0 N 3655 Rd, Sasakwa, OK 74867$174,999
TBD Ns 359 Rd, Konawa, OK 74867
TBD Ns 359 Rd, Konawa, OK 74867$70,000
0 Lafayette Place Unit OKC1227117, Sasakwa, OK 74867
0 Lafayette Place Unit OKC1227117, Sasakwa, OK 74867$160,000
36477 E 1425, Sasakwa, OK 74867
Jenna Woods McGraw, REALTORS
$66,000
13830 Ns 3640, Sasakwa, OK 74867
Brandi Glover Oklahoma Elite Realty Select
$129,900
13946 Oklahoma 56, Sasakwa, OK 74867
Randy Hayes Hayes Rebate Realty Group
$150,000
36476 Ew 1425 Rd, Sasakwa, OK 74868
36476 Ew 1425 Rd, Sasakwa, OK 74868$225,000
13948 Oklahoma 56, Sasakwa, OK 74867
Seth Koenig Pioneer Realty
$310,000
36474 E 1470, Sasakwa, OK 74867
Lauren Reich Gray Real Estate Elite, Inc.
$260,000
14356 N 3650 Rd, Sasakwa, OK 74867
14356 N 3650 Rd, Sasakwa, OK 74867$150,000
36476 E 1425, Sasakwa, OK 74867
Pam Robinson Pam Robinson Real Estate, Inc.
$420,000
14250 N 365 Rd, Sasakwa, OK 74867
Pam Robinson Pam Robinson Real Estate Inc
$655,000
0000 E 1420 Rd, Sasakwa, OK 74867
0000 E 1420 Rd, Sasakwa, OK 74867$655,000
0000 E 142 Rd, Sasakwa, OK 74867
0000 E 142 Rd, Sasakwa, OK 74867$129,000
14323 Ns 3590 Rd, Sasakwa, OK 74867
14323 Ns 3590 Rd, Sasakwa, OK 74867$67,500
0 Oklahoma 56, Sasakwa, OK 74867
0 Oklahoma 56, Sasakwa, OK 74867$450,000
000 N 3650 Rd- 80 Acres, Sasakwa, OK 74867
Justin White Arrowhead Land Company
$25,000
Ns 3630 Rd, Sasakwa, OK 74867
Ns 3630 Rd, Sasakwa, OK 74867$235,000