$499,000 Last List Price Sold May 23, 2025
20540 Turan Rd, Saucier, MS 39574
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,568 Sq Ft
- Built 2006
Last Sold Summary
- $318/SF
- 33 Days On Market
Last Listing Agent Jeremy Smith Century 21 J. Carter & Company
20540 Turan Rd, Saucier, MS 39574