$432,000 Sold Jul 30, 2025
7 Thomas St Unit 16, Saugus, MA 01906
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,085 Sq Ft
- Built 1981
Last Sold Summary
- 2% Below List Price
- $398/SF
- 32 Days On Market
Current Estimated Value $422,742
Last Listing Agent Laura Roberts RE/MAX Bentley's
7 Thomas St Unit 16, Saugus, MA 01906