$79,900
- Land
- 4.54 Acres
- $17,599 per Acre
TBD N Benton Dr, Sauk Rapids, MN 56379
TBD N Benton Dr, Sauk Rapids, MN 56379$79,900
TBD N Benton Dr, Sauk Rapids, MN 56379
TBD N Benton Dr, Sauk Rapids, MN 56379$169,900
55xx Mayhew Lake Rd NE, Sauk Rapids, MN 56379
55xx Mayhew Lake Rd NE, Sauk Rapids, MN 56379$420,000
707 Erickson Ct, Sauk Rapids, MN 56379
Kris Lindahl Kris Lindahl Real Estate
$515,000
1408 10th St NE, Sauk Rapids, MN 56379
Traci Balder Distinct Realestate LLC
$314,000
2881 11th Ave NE, Sauk Rapids, MN 56379
Balin Semrau Ashworth Real Estate
$54,900
3189 Old Stone Way NE, Sauk Rapids, MN 56379
3189 Old Stone Way NE, Sauk Rapids, MN 56379$59,000
6635 Captains Dr NW, Sauk Rapids, MN 56379
6635 Captains Dr NW, Sauk Rapids, MN 56379$54,900
3195 Old Stone Way NE, Sauk Rapids, MN 56379
3195 Old Stone Way NE, Sauk Rapids, MN 56379$316,000
122 Benton Oaks Dr, Sauk Rapids, MN 56379
Christopher Goering Shrewd Real Estate
$344,999
1761 34th St NE, Sauk Rapids, MN 56379
Jonathan Soto RE/MAX Results
$749,000
225 Alaina Place NE, Sauk Rapids, MN 56379
Stella Scholl Premier Real Estate Services
$1,100,000
5895 5th Ave NE, Sauk Rapids, MN 56379
Chris Hauck Coldwell Banker Realty
$189,000
707 2nd Ave S, Sauk Rapids, MN 56379
Brian Brockman Bang Realty
$495,000
5110 NE River Rd, Sauk Rapids, MN 56379
Heidi Voigt VoigtJohnson
$56,500
2866 29th St NE, Sauk Rapids, MN 56379
2866 29th St NE, Sauk Rapids, MN 56379$56,500
1167 29th St NE, Sauk Rapids, MN 56379
1167 29th St NE, Sauk Rapids, MN 56379$56,500
1148 29th St NE, Sauk Rapids, MN 56379