$321,229 Sold Aug 22, 2025
121 Barefoot Dr, Bloomingdale, GA 31302
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 1,986 Sq Ft
- Built 2025
Move in Ready Sold Summary
- $162/SF
- 21 Days On Market
Lennar Edgewater at New Hampstead - Carolina Collection
121 Barefoot Dr, Bloomingdale, GA 31302