$800,000
1012 Northwood Ct, Niskayuna, NY 12309
- 4 Beds
- 5 Baths
- 3,576 Sq Ft
- Built 2001
Last Sold Summary
- 3% Above List Price
- $224/SF
- 8 Days On Market
Current Estimated Value $875,287
Last Listing Agent Shannon McCarthy eXp Realty
1012 Northwood Ct, Niskayuna, NY 12309