$235,000
- Land
- 1.7 Acres
- $138,235 per Acre
1.7 acres N 144 St Unit 3, Scottsdale, AZ 85262
1.7 acres N 144 St Unit 3, Scottsdale, AZ 85262$235,000
1.7 acres N 144 St Unit 3, Scottsdale, AZ 85262
1.7 acres N 144 St Unit 3, Scottsdale, AZ 85262$1,850,000
9615 E Madera Dr Unit 59, Scottsdale, AZ 85262
9615 E Madera Dr Unit 59, Scottsdale, AZ 85262$3,400,000
13939 E Carefree Hwy, Scottsdale, AZ 85262
Corey Davis First Step Realty
$1,295,000
10575 N 130th St Unit 1, Scottsdale, AZ 85259
10575 N 130th St Unit 1, Scottsdale, AZ 85259$18,900,000
10719 E Rimrock Dr, Scottsdale, AZ 85255
Frank Aazami Compass
$7,990,000
11520 E Dreyfus Ave, Scottsdale, AZ 85259
Katrina Barrett Local Luxury Christie's International Real Estate
$3,995,000
9645 E Horizon Dr, Scottsdale, AZ 85262
Daniel Wolski Russ Lyon Sotheby's International Realty
$1,250,000
33345 N 81st St Unit 1,2 & 3, Scottsdale, AZ 85266
33345 N 81st St Unit 1,2 & 3, Scottsdale, AZ 85266$11,500,000
10999 E Whistling Wind Way, Scottsdale, AZ 85255
Allan Macdonald Russ Lyon Sotheby's International Realty
$2,750,000
9753 E Sundance Trail, Scottsdale, AZ 85262
Bee Francis Russ Lyon Sotheby's International Realty
$109,000
308xx N 164th St, Scottsdale, AZ 85262
308xx N 164th St, Scottsdale, AZ 85262$2,295,000
9035 N 128th St, Scottsdale, AZ 85259
Andrew Holm Citiea
$10,000,000
9502 E A W Tillinghast Rd Unit 39, Scottsdale, AZ 85262
9502 E A W Tillinghast Rd Unit 39, Scottsdale, AZ 85262$2,799,000
7025 E Ashler Hills Dr, Scottsdale, AZ 85266
Lori Jones SERHANT.
$215,000
142X2 E Montello Rd, Scottsdale, AZ 85262