$595,000
- Land
- 3.36 Acres
- $177,083 per Acre
308XX N Estrella Ct Unit 72, Scottsdale, AZ 85262
308XX N Estrella Ct Unit 72, Scottsdale, AZ 85262$595,000
308XX N Estrella Ct Unit 72, Scottsdale, AZ 85262
308XX N Estrella Ct Unit 72, Scottsdale, AZ 85262$750,000
XXXXX N 57th St, Scottsdale, AZ 85266
XXXXX N 57th St, Scottsdale, AZ 85266$1,780,000
12016 N 68th St, Scottsdale, AZ 85254
Desarae Puchta W and Partners, LLC
$675,000
10690 E Mercer Ln, Scottsdale, AZ 85259
Ahleyah Aberer Russ Lyon Sotheby's International Realty
$825,000
8059 E Cambridge Ave, Scottsdale, AZ 85257
Elizabeth Shapiro Porter
$140,200
14027 E Hawknest Rd Unit none, Scottsdale, AZ 85262
14027 E Hawknest Rd Unit none, Scottsdale, AZ 85262
$945,000 New Construction
Residence B Plan at One Scottsdale - Atavia, Scottsdale, AZ 85255
$1,560,000 New Construction
28091 N 157th St, Scottsdale, AZ 85262
Bonnie Burke RE/MAX Fine Properties
$750,000
0 E Pinnacle Vista Dr Unit 6826801, Scottsdale, AZ 85266
0 E Pinnacle Vista Dr Unit 6826801, Scottsdale, AZ 85266$5,495,000
26915 N 162nd St, Scottsdale, AZ 85262
Clinton Miller eXp Realty
$2,500,000
6819 E Chaparral Rd, Paradise Valley, AZ 85253
Katrina Barrett Local Luxury Christie's International Real Estate
$724,900
5957 E Aire Libre Ln, Scottsdale, AZ 85254
Bill Gibson Goddes Homes
$3,595,000
12970 E Cibola Rd, Scottsdale, AZ 85259
Jake Crawford eXp Realty
$899,900
6308 N 85th St, Scottsdale, AZ 85250
Kristin L. Graziano Locality Real Estate
$858,000 New Construction
Residence A Plan at One Scottsdale - Atavia, Scottsdale, AZ 85255