$8,000,000
- Land
- 15.78 Acres
- $506,842 per Acre
233 Kersten Rd, Sealy, TX 77474
233 Kersten Rd, Sealy, TX 77474$8,000,000
233 Kersten Rd, Sealy, TX 77474
233 Kersten Rd, Sealy, TX 77474$237,000
TBD Moravian Ridge Cir, Sealy, TX 77474
TBD Moravian Ridge Cir, Sealy, TX 77474$325,000
000 Bartlett Rd, Sealy, TX 77474
000 Bartlett Rd, Sealy, TX 77474$569,555
4779 Mixville Rd, Sealy, TX 77474
Roger Sturgell Premier Properties Realty Group TX LLC
$1,750,000
0000 Ashorn Ln, Sealy, TX 77474
0000 Ashorn Ln, Sealy, TX 77474$283,000
Lot 5 Wolchik Rd, Sealy, TX 77474
Lot 5 Wolchik Rd, Sealy, TX 77474$200,000
682 Schultz Rd, Sealy, TX 77474
682 Schultz Rd, Sealy, TX 77474$525,000
5236 Hillboldt Rd, Sealy, TX 77474
Robin Navarre Coldwell Banker Realty - Katy
$699,000
3314 Meier Rd S, Sealy, TX 77474
Amanda Salvatore Revival Realty
$550,000
1226 Fm 331 Rd, Sealy, TX 77418
1226 Fm 331 Rd, Sealy, TX 77418$242,900
Lot 4 Guadalupe St, Sealy, TX 77474
Lot 4 Guadalupe St, Sealy, TX 77474$2,655,000
0 Orange Hill Rd, Sealy, TX 77474
0 Orange Hill Rd, Sealy, TX 77474$265,000
1952 Beverly Ln, Sealy, TX 77474
1952 Beverly Ln, Sealy, TX 77474$1,240,000
1900 Hluchan Rd, Sealy, TX 77474
1900 Hluchan Rd, Sealy, TX 77474$610,000
3026 Dees Cir, Sealy, TX 77474
Angie Maxwell Keller Williams Premier Realty
$799,999
TBD Roadrunner Ln, Sealy, TX 77474
TBD Roadrunner Ln, Sealy, TX 77474$750,000
428 Briar Creek Ln, Sealy, TX 77474
Kay Krampitz Texas Trust Real Estate
$319,900
Lot 1 Campo Santo St, Sealy, TX 77474
Lot 1 Campo Santo St, Sealy, TX 77474$204,900