$16,500 Sold May 07, 2026
000-C Wooden Ear Ranch Rd, Seligman, AZ 86337
- Land
- 10.11 Acres
- $1,632 per Acre
Last Sold Summary
- 8% Below List Price
- 1,031 Days On Market
Last Listing Agent MaRiane Kooistra, GRI, rCRMS eXp Realty
000-C Wooden Ear Ranch Rd, Seligman, AZ 86337