$120,500
- Land
- 1.42 Acres
- $84,859 per Acre
0 Xxx 36i Snowhill Rd, Geneva, FL 32732
0 Xxx 36i Snowhill Rd, Geneva, FL 32732$120,500
0 Xxx 36i Snowhill Rd, Geneva, FL 32732
0 Xxx 36i Snowhill Rd, Geneva, FL 32732$115,000
4072 Sugar Palm Terrace Unit 550, Oviedo, FL 32765
Patrick Crocetta Hometown America, a Manufactured Home Dealer
$419,500
127 Clover Ln, Longwood, FL 32750
Nicole Anderson HD REALTY LLC
$405,000
2226 Southwest Rd, Sanford, FL 32771
Selena Peterson LPT REALTY, LLC
$389,990
1262 Tarflower Dr, Winter Springs, FL 32708
$279,900
939 Moton Ave, Sanford, FL 32771
Tim Snell UNITED REAL ESTATE PREFERRED
$375,000
4085 Cypress Bend, Geneva, FL 32732
Jack Luiz LANDSHARK REALTY
$395,000
539 Land Ave, Longwood, FL 32750
Teresa Idaspe-Yovaish REGENCY REAL ESTATE LLC
$115,000
232 Afton Square Unit 309, Altamonte Springs, FL 32714
Alihug Bello La Rosa Realty Llc
$329,800
714 West Ct, Longwood, FL 32750
Pat Glenn PARK PLACE REAL ESTATE
$550,000
1735 Timocuan Way, Longwood, FL 32750
Sukumar Haldar AVANTI WAY REALTY LLC
$399,000
1433 Aster Ct, Winter Park, FL 32792
Dominick Florio RE/MAX TOWN & COUNTRY REALTY
$274,900
5610 Wilson Rd, Sanford, FL 32771
Tanya Miller SAND DOLLAR REALTY GROUP INC
$6,500,000
0 Lake Markham Rd Unit MFRO6335700, Sanford, FL 32771
0 Lake Markham Rd Unit MFRO6335700, Sanford, FL 32771$1,200,000
370 Sand Pine Place, Geneva, FL 32732
Michele Gordon S & B REALTY
$469,000
611 Bryan Ct, Altamonte Springs, FL 32701
Marisa Falk THE AGENCY FL
$740,000
1720 W 1st St, Sanford, FL 32771
1720 W 1st St, Sanford, FL 32771$550,000