Sevier County TN Homes for Sale
-
-
$129,900
- Land
- 34,412 Sq Ft
- $164,430 per Acre
823 Kings Way, Gatlinburg, TN 37738
823 Kings Way, Gatlinburg, TN 37738 -
$719,900
$30K PRICE DROP- 1 Bed
- 2 Baths
- 2,054 Sq Ft
2673 Cedar Falls Way, Sevierville, TN 37862
2673 Cedar Falls Way, Sevierville, TN 37862
Niki McGlothin
The Price Agency, Realty Executives
(865) 432-1102
-
$175,000
- 1 Bed
- 1 Bath
- 660 Sq Ft
1380 Ski View Dr Unit 1301, Gatlinburg, TN 37738
1380 Ski View Dr Unit 1301, Gatlinburg, TN 37738
David Everett
Century 21 MVP
(865) 390-4385
-
$399,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,660 Sq Ft
2821 Burnett Dr, Kodak, TN 37764
2821 Burnett Dr, Kodak, TN 37764
Debra Eldin
Mountain Home Realty
(865) 459-2491
-
$99,900
- Land
- 28,314 Sq Ft
- $153,692 per Acre
3328 Sugar Maple Loop Rd, Sevierville, TN 37862
3328 Sugar Maple Loop Rd, Sevierville, TN 37862 -
$335,000
- 2 Beds
- 2 Baths
- 768 Sq Ft
1380 Ski View Dr Unit 5104, Gatlinburg, TN 37738
1380 Ski View Dr Unit 5104, Gatlinburg, TN 37738
Zane Williams
Crye-Leike Realtors South, Inc.
(865) 813-8874
-
$629,900
- 3 Beds
- 3 Baths
- 2,112 Sq Ft
1571 Rainbow Ridge Way, Sevierville, TN 37862
1571 Rainbow Ridge Way, Sevierville, TN 37862
Charity Brown
Tennessee Elite Realty
(865) 421-4075
-
$1,089,900
$260K PRICE DROP- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 3,295 Sq Ft
2942 Redtail Rd, Sevierville, TN 37862
2942 Redtail Rd, Sevierville, TN 37862
Charity Brown
Tennessee Elite Realty
(865) 276-7848
-
$139,900
- Land
- 1,742 Sq Ft
- $3,497,500 per Acre
Lot 35-R Pine Peak Way, Pigeon Forge, TN 37862
Lot 35-R Pine Peak Way, Pigeon Forge, TN 37862 -
$47,000
$5K PRICE DROP- Land
- 18,295 Sq Ft
- $111,905 per Acre
Lot 1272 Raymond Hollow Rd, Sevierville, TN 37876
Lot 1272 Raymond Hollow Rd, Sevierville, TN 37876 -
$389,900
$9K PRICE DROP- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,277 Sq Ft
375 Paine Lake Dr, Sevierville, TN 37862
375 Paine Lake Dr, Sevierville, TN 37862
Michael Cole
Karen Whitlock Realty
(865) 302-3732
-
$79,000
$11K PRICE DROP- Land
- 1,742 Sq Ft
- $1,975,000 per Acre
Lot 13 Pine Valley Way, Pigeon Forge, TN 37862
Lot 13 Pine Valley Way, Pigeon Forge, TN 37862 -
$10,000
- Land
- 16,117 Sq Ft
- $27,027 per Acre
Lot 26 Aintree, Sevierville, TN 37876
Lot 26 Aintree, Sevierville, TN 37876 -
$109,000
- Land
- 37,461 Sq Ft
- $126,744 per Acre
0 Mountain Ash Way Unit 1333857, Sevierville, TN 37876
0 Mountain Ash Way Unit 1333857, Sevierville, TN 37876 -
$545,000
$55K PRICE DROP- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,747 Sq Ft
3510 Twin City Way, Pigeon Forge, TN 37863
3510 Twin City Way, Pigeon Forge, TN 37863
Jolene Howell
Century 21 MVP
(865) 234-3816
-
$799,000
- Land
- 1.83 Acres
- $436,612 per Acre
2602 Hatcher Mountain Rd, Sevierville, TN 37862
2602 Hatcher Mountain Rd, Sevierville, TN 37862 -
$599,900
$200K PRICE DROP- 4 Beds
- 2 Baths
- 2,056 Sq Ft
414 Swaying Pines Dr, Sevierville, TN 37876
414 Swaying Pines Dr, Sevierville, TN 37876
Tony Thomas
WEICHERT, REALTORS - TIGER REAL ESTATE
(865) 355-7983
-
$525,000
$25K PRICE DROP- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,238 Sq Ft
2302 E View Dr, Sevierville, TN 37876
2302 E View Dr, Sevierville, TN 37876
Tammy J. & Chad Smith
LPT Realty, LLC
(865) 270-5996
-
$699,000
$16K PRICE DROP- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,568 Sq Ft
2395 Alpine Village Way, Pigeon Forge, TN 37863
2395 Alpine Village Way, Pigeon Forge, TN 37863
Wyatt Morton
Real Broker
(865) 813-9460
-
$997,500
- 5 Beds
- 3 Baths
- 2,496 Sq Ft
3438 Brook Stone Way, Pigeon Forge, TN 37863
3438 Brook Stone Way, Pigeon Forge, TN 37863
Jared Drager
Prime Mountain Properties
(865) 324-0790
-
$474,900
- 4 Beds
- 3.5 Baths
- 2,688 Sq Ft
4018 Jones Cove Rd, Sevierville, TN 37876
4018 Jones Cove Rd, Sevierville, TN 37876
Charity Brown
Tennessee Elite Realty
(865) 800-0809
-
$869,999
$59K PRICE DROP- 2 Beds
- 3 Baths
- 2,044 Sq Ft
3321 Pine Peak Way, Sevierville, TN 37862
3321 Pine Peak Way, Sevierville, TN 37862
Charity Brown
Tennessee Elite Realty
(865) 346-5429
-
$225,000
- Land
- 1 Acre
- $225,000 per Acre
Par 202.03 Autumn Ln, Gatlinburg, TN 37738
Par 202.03 Autumn Ln, Gatlinburg, TN 37738 -
$1,099,900
$50K PRICE DROP- 5 Beds
- 5.5 Baths
- 3,319 Sq Ft
2804 Murray Ridge Rd, Sevierville, TN 37876