$305,000 Sold Nov 20, 2025
9 Oak Ln, Shalimar, FL 32579
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,651 Sq Ft
- Built 1971
Last Sold Summary
- $185/SF
- 48 Days On Market
Current Estimated Value $305,715
Last Listing Agent Wayne Myshin ERA American Real Estate
9 Oak Ln, Shalimar, FL 32579