$275,000 Sold Jul 14, 2025
10 Lynndi Ln, Sheridan, AR 72150
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,800 Sq Ft
- Built 2012
Last Sold Summary
- $153/SF
- 67 Days On Market
Current Estimated Value $279,333
Last Listing Agent Eric Shepherd Alliance Property Group
10 Lynndi Ln, Sheridan, AR 72150