$275,000
2174 Golden Eagle Dr Unit 120, York, PA 17408
- 3 Beds
- 4 Baths
- 2,128 Sq Ft
- Built 2009
Last Sold Summary
- $129/SF
- 4 Days On Market
Current Estimated Value $266,760
Last Listing Agent Bryn Hess RE/MAX Pinnacle
2174 Golden Eagle Dr Unit 120, York, PA 17408