$132,000
113 N Main St, Sidney, IN 46562
- 3 Beds
- 1 Bath
- 2,057 Sq Ft
- Built 1885
Last Sold Summary
- 6% Below List Price
- $64/SF
- 69 Days On Market
Current Estimated Value $138,124
Last Listing Agent Brian Peterson Brian Peterson Real Estate
113 N Main St, Sidney, IN 46562