$1,100,000
- Land
- 140 Acres
- $7,857 per Acre
0 Arkansas 59, Summers, AR 72769
0 Arkansas 59, Summers, AR 72769$1,100,000
0 Arkansas 59, Summers, AR 72769
0 Arkansas 59, Summers, AR 72769$335,000
22496 W Highway 62, Summers, AR 72769
Kim Jones Team Ag Real Estate Inc
$129,900
0 Young Rd, Summers, AR 72769
0 Young Rd, Summers, AR 72769$1,645,000
10277 N Highway 59, Summers, AR 72769
Delton Williams Crye-Leike REALTORS, Gentry
$1,250,000
22696 C R 800, Summers, AR 72769
The Moldenhauer Group RE/MAX Associates, LLC
$927,000
15196 Cincinnati Creek Rd, Summers, AR 72769
Kaci Johnson Realty Mart
$89,900
0 U S Highway 62, Summers, AR 72769
0 U S Highway 62, Summers, AR 72769$285,000
10768 Elms Rd, Summers, AR 72769
Kaci Johnson Realty Mart
$1,100,000
0 Hwy 59 Unit 1330096, Summers, AR 72769
0 Hwy 59 Unit 1330096, Summers, AR 72769$250,000
TBD Cincinnati Creek Rd, Summers, AR 72769
TBD Cincinnati Creek Rd, Summers, AR 72769$239,900
0 U S Highway 62, Summers, AR 72769
0 U S Highway 62, Summers, AR 72769$1,900,000
22696 C R 800, Summers, AR 72769
The Moldenhauer Group RE/MAX Associates, LLC
$315,000
12969 Cincinnati Rd, Summers, AR 72769
Aaron DeWitt Weichert, REALTORS Griffin Company Bentonville
$385,000
22372 North Rd, Summers, AR 72769
Amy McDonald Keller Williams Market Pro Realty
$159,900
0 Young Rd, Summers, AR 72769
0 Young Rd, Summers, AR 72769$199,000
22389 North Rd, Summers, AR 72769
Amy McDonald Keller Williams Market Pro Realty Branch
$169,900
0 U S Highway 62, Summers, AR 72769
0 U S Highway 62, Summers, AR 72769$114,900