$90,000
- Land
- 1.03 Acres
- $87,379 per Acre
1 Acre Lafever Ridge Rd, Silver Point, TN 38582
1 Acre Lafever Ridge Rd, Silver Point, TN 38582$90,000
1 Acre Lafever Ridge Rd, Silver Point, TN 38582
1 Acre Lafever Ridge Rd, Silver Point, TN 38582$399,000
13276 Old Baxter Rd, Silver Point, TN 38582
Sue Pecora The Real Estate Collective
$317,000
15044 Tucker Ridge Rd, Silver Point, TN 38582
Heather Moore The Realty Firm
$89,000
5149 Arnold Thomas Rd Unit 1, Silver Point, TN 38582
5149 Arnold Thomas Rd Unit 1, Silver Point, TN 38582$62,500
0 Harbor Pointe Ct Unit 37, Silver Point, TN 38582
0 Harbor Pointe Ct Unit 37, Silver Point, TN 38582$189,900
0 Clemons Ridge Rd Unit 4, Silver Point, TN 38582
0 Clemons Ridge Rd Unit 4, Silver Point, TN 38582$389,000
10433 Hopewell Rd, Silver Point, TN 38582
David Eldridge The Real Estate Collective
$40,000
0 Park Dr Unit Lot 15, Silver Point, TN 38582
0 Park Dr Unit Lot 15, Silver Point, TN 38582$265,000
0 Hwy 56 Unit RTC3012431, Silver Point, TN 38582
0 Hwy 56 Unit RTC3012431, Silver Point, TN 38582$189,900
0 Clemons Ridge Rd Unit 2, Silver Point, TN 38582
0 Clemons Ridge Rd Unit 2, Silver Point, TN 38582$120,000
0 Silver Point Rd Unit 106, Silver Point, TN 38582
0 Silver Point Rd Unit 106, Silver Point, TN 38582$360,000
0 Poplar Flatt Rd, Silver Point, TN 38582
0 Poplar Flatt Rd, Silver Point, TN 38582$129,900
0 Arnold Thomas Rd Unit 4b, Silver Point, TN 38582
0 Arnold Thomas Rd Unit 4b, Silver Point, TN 38582$97,500
112 Harbor Pointe, Silver Point, TN 38582
112 Harbor Pointe, Silver Point, TN 38582$1,474,000