$250,000 Last List Price
1417 Sunrise Dr, Smithville, MO 64089
- Land
- 3.03 Acres
- $82,508 per Acre
Last Sold Summary
- 126 Days On Market
Current Estimated Value $213,838
Last Listing Agent Eric Craig ReeceNichols-KCN
1417 Sunrise Dr, Smithville, MO 64089