$541,003 Sold Jun 27, 2025
51 Harvest Ct, Smyrna, DE 19977
- 5 Beds
- 3.5 Baths
- 4,065 Sq Ft
- Built 2005
Last Sold Summary
- $133/SF
- 7 Days On Market
Current Estimated Value $558,235
Last Listing Agent Abby Drobinski Real Broker LLC
51 Harvest Ct, Smyrna, DE 19977