$366,000 Sold May 30, 2025
100 Granny Dr, Sneads Ferry, NC 28460
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,888 Sq Ft
- Built 2006
Last Sold Summary
- $194/SF
- 7 Days On Market
Current Estimated Value $368,134
Last Listing Agent Brittney Lee Avenue Properties Inc
100 Granny Dr, Sneads Ferry, NC 28460