$75,000
- Land
- 1.04 Acres
- $72,254 per Acre
Lot 12 Block 3 Court Side Dr, Snook, TX 77879
Lot 12 Block 3 Court Side Dr, Snook, TX 77879$75,000
Lot 12 Block 3 Court Side Dr, Snook, TX 77879
Lot 12 Block 3 Court Side Dr, Snook, TX 77879$114,900
0 County Road 438, Snook, TX 77879
0 County Road 438, Snook, TX 77879$265,000
Frey Plan at Grand Lake - Classic Collection, Snook, TX 77878
$75,000
Lot 9 Block 2 Court Side Dr, Snook, TX 77879
Lot 9 Block 2 Court Side Dr, Snook, TX 77879$75,000
Lot 9 Block 3 Court Side Dr, Snook, TX 77879
Lot 9 Block 3 Court Side Dr, Snook, TX 77879$282,900
261 Orchard Cove, Somerville, TX 77879
$629,000
112 Court Side Dr, Snook, TX 77878
Jessica Armstrong Armstrong Properties
$302,900
378 Harvest Lake Dr, Snook, TX 77878
$265,845
449 Combine Rd, Snook, TX 77878
$275,000
161 Turnrow Cove, Snook, TX 77878
Cherry Ruffino Coldwell Banker Apex, REALTORS
$75,000
Lot 10 Block 2 Court Side Dr, Snook, TX 77879
Lot 10 Block 2 Court Side Dr, Snook, TX 77879$75,000
Lot 3 Block 3 Court Side Dr, Snook, TX 77879
Lot 3 Block 3 Court Side Dr, Snook, TX 77879$313,900
The 2082 Plan at Grand Lake, Snook, TX 77878
$282,000
1172 County Road 268, Somerville, TX 77879
Michael Furman RE/MAX PLATINUM
$75,000
Lot 2 Block 3 Court Side Dr, Snook, TX 77879
Lot 2 Block 3 Court Side Dr, Snook, TX 77879$270,900
413 Harvest Lake Dr, Snook, TX 77878
$75,000
Lot 10 Block 1 Court Side Dr, Snook, TX 77879
Lot 10 Block 1 Court Side Dr, Snook, TX 77879$315,000
216 Cr 265, Snook, TX 77878
216 Cr 265, Snook, TX 77878$240,000
249 Orchard Cove, Somerville, TX 77879