$650,000
329 Main St, Somersworth, NH 03878
- 6 Beds
- 3 Baths
- 2,688 Sq Ft
- Built 1962
Last Sold Summary
- 6% Below List Price
- $242/SF
- 58 Days On Market
Current Estimated Value $619,687
Last Listing Agent Jeremy Bradshaw Bradshaw Realty Experts LLC
329 Main St, Somersworth, NH 03878