$180,000
- Land
- 1.01 Acres
- $178,218 per Acre
5438 Wind River Rd, Rapid City, SD 57702
5438 Wind River Rd, Rapid City, SD 57702$180,000
5438 Wind River Rd, Rapid City, SD 57702
5438 Wind River Rd, Rapid City, SD 57702$175,000
5450 Wind River Rd, Rapid City, SD 57702
5450 Wind River Rd, Rapid City, SD 57702$220,000
5533 Cloud Peak Dr, Rapid City, SD 57702
5533 Cloud Peak Dr, Rapid City, SD 57702$195,000
5836 Wind River Rd, Rapid City, SD 57702
5836 Wind River Rd, Rapid City, SD 57702$250,000
25490 Eagles Nest Dr, Fairburn, SD 57738
25490 Eagles Nest Dr, Fairburn, SD 57738$600,000
39.0+/- Acres Crook Mountain Rd, Whitewood, SD 57793
39.0+/- Acres Crook Mountain Rd, Whitewood, SD 57793$99,000
Lot 6 Westwind Dr, Hot Springs, SD 57747
Lot 6 Westwind Dr, Hot Springs, SD 57747$169,000
TBD Lot 6 Argyle Rd, Hot Springs, SD 57747
TBD Lot 6 Argyle Rd, Hot Springs, SD 57747$215,000
201 W Mcclellan St, Lead, SD 57754
Michelle Chenoweth
EXP REALTY
(605) 827-1699
$32,000
1401 Catholican Ave, Hot Springs, SD 57747
1401 Catholican Ave, Hot Springs, SD 57747$649,900
12776 Black Forest Rd, Rapid City, SD 57702
Kevin Andreson
KELLER WILLIAMS REALTY BLACK HILLS - SPEARFISH
(605) 250-1398
$144,900
Lot 5 Block 5 Tanager Ct, North Lawrence, SD 57783
Lot 5 Block 5 Tanager Ct, North Lawrence, SD 57783$195,000
5414 Wind River Rd, Rapid City, SD 57702
5414 Wind River Rd, Rapid City, SD 57702$4,000,000
24098 Other Unit Daughenbaugh Rd and, Hermosa, SD 57744
24098 Other Unit Daughenbaugh Rd and, Hermosa, SD 57744$749,000
21156 Gilded Mountain Loop, Lead, SD 57754