$963,000
- Land
- 9.63 Acres
- $100,000 per Acre
3774 Getwell Rd, Southaven, MS 38672
3774 Getwell Rd, Southaven, MS 38672$963,000
3774 Getwell Rd, Southaven, MS 38672
3774 Getwell Rd, Southaven, MS 38672$137,000
0 Getwell Rd Unit 4107784, Southaven, MS 38672
0 Getwell Rd Unit 4107784, Southaven, MS 38672$439,900
926 Buttermilk Dr, Southaven, MS 38651
Haley Carlson Haley and Associates Real Estate Services, LLC
$84,000
16 Garden Rd, Southaven, MS 38672
16 Garden Rd, Southaven, MS 38672$419,900
2955 Layton Dr, Nesbit, MS 38651
Tracie Stephens Coldwell Banker Collins-maury
$641,310
2239 Highground Dr, Southaven, MS 38672
$255,000
7779 Chesterfield Dr S, Southaven, MS 38671
Donnie Chambliss Crye-Leike Of MS-SH
$320,000
1078 Mcmillan Rd, Southaven, MS 38671
Kyle Couvion
Reid REALTORS, LLC
(662) 727-9883
$562,900
2180 Belmarie Dr, Southaven, MS 38672
Michele Johnston
Marx-Bensdorf, Realtors
(662) 591-0742
$532,425
3060 Highground Dr, Southaven, MS 38672
Heidi Coates Grant New Homes Llc Dba Grant & Co.
$274,900
7958 Chesterfield Dr S, Southaven, MS 38671
Tim Joyner My Home Realty
$469,990
5565 Savannah Pkwy, Southaven, MS 38672
Christopher Stjernholm Trelora Realty, Inc
$420,000
3091 Bramble Crest Dr, Southaven, MS 38672
Cade Lawson Desoto Management & Investments, Llc
$389,900
2951 Eden Ln, Nesbit, MS 38651
Chris Farm Kaizen Realty
$285,000
8833 Ruth Ann Cove, Southaven, MS 38671
Jessica Wright Jessica Wright Realty
$595,000
4352 Trumpington Cove, Southaven, MS 38672
Jeff Hawkes Crye-Leike Hernando
$360,000
3630 Debbie Ln, Olive Branch, MS 38654