$189,000
- Land
- 11.11 Acres
- $17,012 per Acre
0 El Cid, Spanish Springs, NV 89441
0 El Cid, Spanish Springs, NV 89441$189,000
0 El Cid, Spanish Springs, NV 89441
0 El Cid, Spanish Springs, NV 89441$1,500,000
680 Rowe Place, Sparks, NV 89441
Alyssa McDermott Stitser Properties
$227,916
5 Encanto Ct, Spanish Springs, NV 89441
5 Encanto Ct, Spanish Springs, NV 89441$519,000
1665 Talking Sparrow Dr, Sparks, NV 89441
Jonathan Poole Real Broker LLC
$852,900 New Construction
2314 Seaberry Dr Unit 2, Sparks, NV 89441
Anthony Izzarelli Silverado Homes Nevada Inc.
$890,210
11725 Paradise View Dr, Sparks, NV 89441
Patricia Smith LPT Realty, LLC
$698,000 New Construction
511 La Tray Dr Unit Willows 68, Sparks, NV 89441
Michael Wood RE/MAX Professionals-Reno
$174,064
3 Encanto Ct, Spanish Springs, NV 89441
3 Encanto Ct, Spanish Springs, NV 89441$939,000
2183 Kinglet Dr, Sparks, NV 89441
Sidney Sinclair Ferrari-Lund Real Estate Reno
$949,000 New Construction
520 Hutchinson Dr Unit Willows 98, Sparks, NV 89441
Michael Wood RE/MAX Professionals-Reno
$885,000 New Construction
11564 Vinegar Peak Dr, Sparks, NV 89441
$799,900
11638 Vista Park Dr, Sparks, NV 89441
Thuy Tran Berkshire Hathaway HomeService
$620,000
2345 Jagged Peak Ln, Sparks, NV 89441
Joseph Linscott Ferrari-Lund Real Estate South
$597,000
1053 Turtledove Ct Unit 3, Sparks, NV 89441
Kristen Gil Dickson Realty - Sparks
$939,000
2150 Kinglet Dr, Sparks, NV 89441
Justin Hertz Dickson Realty - Damonte Ranch
$870,070 New Construction
11600 Sugarloaf Peak Ct, Sparks, NV 89441