$175,000
- Land
- 39.25 Acres
- $4,459 per Acre
0 Encanto Dr Unit 250004853, Sparks, NV 89441
0 Encanto Dr Unit 250004853, Sparks, NV 89441$175,000
0 Encanto Dr Unit 250004853, Sparks, NV 89441
0 Encanto Dr Unit 250004853, Sparks, NV 89441$116,000
1945 4th St Unit 48, Sparks, NV 89431
Gustavo Torres Dickson Realty - Caughlin
$199,000
7465 Island Queen Dr, Sparks, NV 89436
7465 Island Queen Dr, Sparks, NV 89436$190,000
6393 Rey Del Sierra Dr, Sparks, NV 89436
6393 Rey Del Sierra Dr, Sparks, NV 89436$200,000
2850 Billie Dove Ct, Sparks, NV 89436
2850 Billie Dove Ct, Sparks, NV 89436$104,900
675 Parlanti Ln Unit 33, Sparks, NV 89434
Mary Harrison White Knight Homes of Nevada
$110,000
675 Parlanti Ln Unit 38, Sparks, NV 89434
Mary Harrison White Knight Homes of Nevada
$110,000
1945 4th St Unit 47, Sparks, NV 89431
Elisha Frolander Coldwell Banker Select RE M
$155,000
1945 4th St Unit 9, Sparks, NV 89431
Tiffany Kolbet Hello Real Estate Center
$150,000
0 Rio Seco Ln Unit 210016662, Sparks, NV 89441
0 Rio Seco Ln Unit 210016662, Sparks, NV 89441$133,000
1940 4th St Unit 20, Sparks, NV 89431
Tiffany Kolbet Hello Real Estate Center
$159,900
1940 4th St Unit 51, Sparks, NV 89431
Janet Oliver Assist-2-Sell Buyers & Sellers
$135,000
1945 4th St Unit 22, Sparks, NV 89431
Tiffany Kolbet Hello Real Estate Center
$137,500
6550 Pyramid Way Unit 66, Sparks, NV 89436
Lisa Doyle
$165,000
2624 Sunny Slope Dr Unit 4, Sparks, NV 89434
Alexandra Ferrante HomeGate Realty of Reno
$118,000
1945 4th St Unit 3, Sparks, NV 89431
Tiffany Kolbet Hello Real Estate Center