$137,500
- Land
- 8.8 Acres
- $15,621 per Acre
Lot 5 Country Club Rd, Sparta, TN 38583
Lot 5 Country Club Rd, Sparta, TN 38583$137,500
Lot 5 Country Club Rd, Sparta, TN 38583
Lot 5 Country Club Rd, Sparta, TN 38583$299,900
249 N Spring St, Sparta, TN 38583
Cindy Webb Blackwell Realty and Auction
$59,900
15 Hidden River Ave, Sparta, TN 38583
15 Hidden River Ave, Sparta, TN 38583$299,900
260 Yonside Dr, Sparta, TN 38583
Jennifer Selby Uplands Village Real Estate
$80,000
4200 #1 Will Thompson Rd, Walling, TN 38587
4200 #1 Will Thompson Rd, Walling, TN 38587$55,100
4200 #3 Will Thompson Rd, Walling, TN 38587
4200 #3 Will Thompson Rd, Walling, TN 38587$50,000
4200 #5 Will Thompson Rd, Walling, TN 38587
4200 #5 Will Thompson Rd, Walling, TN 38587$67,500
4200 #2 Will Thompson Rd, Walling, TN 38587
4200 #2 Will Thompson Rd, Walling, TN 38587$69,200
4200 #4 Will Thompson Rd, Walling, TN 38587
4200 #4 Will Thompson Rd, Walling, TN 38587$49,200
4200 #6 Will Thompson Rd, Walling, TN 38587
4200 #6 Will Thompson Rd, Walling, TN 38587$259,900
13400 Old Kentucky Rd, Walling, TN 38587
Landon Dickerson True North Real Estate Services, LLC
Showing Results 361 - 371, Page 10 of 10