$74,929
- Land
- 2.05 Acres
- $36,551 per Acre
Lot 3 & 4 Harbor Green Place, Sparta, TN 38583
Lot 3 & 4 Harbor Green Place, Sparta, TN 38583$74,929
Lot 3 & 4 Harbor Green Place, Sparta, TN 38583
Lot 3 & 4 Harbor Green Place, Sparta, TN 38583$84,998
5.33 AC Hutchins Bend Rd, Sparta, TN 38583
5.33 AC Hutchins Bend Rd, Sparta, TN 38583$349,900
586 Harleys Ridge Rd, Sparta, TN NULL
Kade Clark True North Real Estate Services, LLC
$70,000
Lot 43 Shetland Trace, Sparta, TN 38583
Lot 43 Shetland Trace, Sparta, TN 38583$169,900
2 Johnson Chapel Rd Unit 2, Sparta, TN 38583
2 Johnson Chapel Rd Unit 2, Sparta, TN 38583$89,900
0 Forest Cir, Sparta, TN 38583
0 Forest Cir, Sparta, TN 38583$199,000
0 Charles Golden Rd Unit 243752, Sparta, TN 38583
0 Charles Golden Rd Unit 243752, Sparta, TN 38583$49,900
lot 8 Franks Ferry Rd, Sparta, TN 38583
lot 8 Franks Ferry Rd, Sparta, TN 38583$35,000
Lot 100 Rich Loop, Sparta, TN 38583
Lot 100 Rich Loop, Sparta, TN 38583$198,000
856 Corinth Rd, Sparta, TN 38583
Jodie G'Fellers Highlands Elite Real Estate LLC
$899,900
1171 Hutchins Bend Rd, Sparta, TN 38583
Amber Flynn-Jared The Real Estate Collective
$309,900
459 Frank Anderson Rd, Sparta, TN 38583
Mary Bowling ERG-Elite Realty Group
$149,900
Lot 4 Country Club Rd, Sparta, TN 38583
Lot 4 Country Club Rd, Sparta, TN 38583$65,000
1072 Disneyland Rd, Sparta, TN 38583
1072 Disneyland Rd, Sparta, TN 38583$174,900
69 Laurel Dr, Sparta, TN 38583
Jennifer Selby Uplands Village Real Estate
$950,000
0 Cooley Ridge Rd, Sparta, TN 38583
0 Cooley Ridge Rd, Sparta, TN 38583$449,000