$207,000
- Land
- 1.06 Acres
- $195,283 per Acre
10804 E 51st Ln, Moran Prairie, WA 99223
10804 E 51st Ln, Moran Prairie, WA 99223$207,000
10804 E 51st Ln, Moran Prairie, WA 99223
10804 E 51st Ln, Moran Prairie, WA 99223$150,000
XX Syringa, Nine Mile Falls, WA 99026
XX Syringa, Nine Mile Falls, WA 99026$285,000
S 8004 S Jackson Rd, Valleyford, WA 99023
S 8004 S Jackson Rd, Valleyford, WA 99023$170,000
16600 W Hwy 2 Hwy, Medical Lake, WA 99022
16600 W Hwy 2 Hwy, Medical Lake, WA 99022$773,000
NKA E Rockford-Idaho Rd, Rockford, WA 99030
NKA E Rockford-Idaho Rd, Rockford, WA 99030$250,000
12112 E Burnett Rd, Mead, WA 99021
12112 E Burnett Rd, Mead, WA 99021$950,000
12926 N Wood Rd, Reardan, WA 99029
Darcy Mcmurray eXp Realty, LLC
$625,000
10420 E Dunn Rd, Chattaroy, WA 99003
Taci VanLeuven Riddle eXp Realty, LLC
$1,679,581
xxxx W Vacant Land Unit Parcels 3,4,5,6,7, Cheney, WA 99004
xxxx W Vacant Land Unit Parcels 3,4,5,6,7, Cheney, WA 99004$1,125,000
19631 E Buckeye Ave, Otis Orchards, WA 99027
Jon Walker Keller Williams Spokane - Main
$302,500
NKA Malloy Prairie Rd Unit Parcel D, 03032.9051, Cheney, WA 99004
NKA Malloy Prairie Rd Unit Parcel D, 03032.9051, Cheney, WA 99004$700,000
23823 E Garland Ave, Otis Orchards, WA 99027
Evette Behan Keller Williams Spokane - Main
$575,000
5018 S Marble Ct, Spokane Valley, WA 99206
Jonas Elber RE/MAX of Spokane
$920,000
38521 Tekoa Idaho Rd Unit 39204 Cove Rd, Tekoa, WA 99033
Joni Hay Keller Williams Spokane - Main
$1,299,000
4127 S Sullivan Rd, Veradale, WA 99037
William Lenox White Windermere Liberty Lake