$59,900
- Land
- 1.02 Acres
- $58,725 per Acre
24 Piney Knob Dr, Spring City, TN 37381
24 Piney Knob Dr, Spring City, TN 37381$59,900
24 Piney Knob Dr, Spring City, TN 37381
24 Piney Knob Dr, Spring City, TN 37381$5,000
373-375 Beta Dr, Spring City, TN 37381
373-375 Beta Dr, Spring City, TN 37381$236,500
631 Pin Hook Rd, Spring City, TN 37381
Brenda Babaj Realty Executives Main Street
$155,500
106 Swafford Rd, Spring City, TN 37381
Darlene Mitchell RE/MAX Finest
$66,500
Lot 69 Log Rd, Spring City, TN 37381
Lot 69 Log Rd, Spring City, TN 37381$24,000
Lot 412 Smith Rd, Spring City, TN 37381
Lot 412 Smith Rd, Spring City, TN 37381$56,000
0 Sunset Ct, Spring City, TN 37381
0 Sunset Ct, Spring City, TN 37381$249,000
1867 Big Ridge Rd, Spring City, TN 37381
1867 Big Ridge Rd, Spring City, TN 37381$12,000
336-342 Omega Dr, Spring City, TN 37381
336-342 Omega Dr, Spring City, TN 37381$399,900
0 Rhea County Hwy 27 Unit RTC2784061, Spring City, TN 37381
0 Rhea County Hwy 27 Unit RTC2784061, Spring City, TN 37381$47,000
0 Cypress Dr Unit RTC3185744, Spring City, TN 37381
0 Cypress Dr Unit RTC3185744, Spring City, TN 37381$59,900
370 River Run Trail, Spring City, TN 37381
370 River Run Trail, Spring City, TN 37381$949,000
525 Basil Fugate Rd, Spring City, TN 37381
Chasitey Kyle Blevins Grp, Realty Executives
$250,000
45 Pin Hook Rd, Spring City, TN 37381
45 Pin Hook Rd, Spring City, TN 37381$40,000
Lot 21 Rhea Springs Rd, Spring City, TN 37381
Lot 21 Rhea Springs Rd, Spring City, TN 37381$32,000
Lot 8 Raeanne Dr, Spring City, TN 37381