$169,900
2 Old Malesus Rd, Jackson, TN 38301
- 2 Beds
- 1 Bath
- 1,134 Sq Ft
- Built 1926
Last Sold Summary
- $150/SF
Current Estimated Value $167,000
Last Listing Agent Brandi Ragan Ragan Realty Group
2 Old Malesus Rd, Jackson, TN 38301$169,900
2 Old Malesus Rd, Jackson, TN 38301
Last Sold Summary
Current Estimated Value $167,000
Last Listing Agent Brandi Ragan Ragan Realty Group
2 Old Malesus Rd, Jackson, TN 38301$227,500
58 Glenwood Dr, Jackson, TN 38305
Last Sold Summary
Current Estimated Value $238,485
Last Listing Agent Vickie Duprel CRYE*LEIKE Blue Skies Real Es
58 Glenwood Dr, Jackson, TN 38305$5,750
0 Labelle St, Jackson, TN 38301
Last Sold Summary
Last Listing Agent Roy Spencer Porchlight Realty West TN
0 Labelle St, Jackson, TN 38301$220,000
103 Lansbury Place, Jackson, TN 38305
Last Sold Summary
Last Listing Agent Nikki McCallum D R Horton Memphis
103 Lansbury Place, Jackson, TN 38305$150,000
1474 Riverside Dr, Jackson, TN 38301
Last Sold Summary
Last Listing Agent Lori Southerland McNeal Ragan Realty Group
1474 Riverside Dr, Jackson, TN 38301$28,000
225 Crocker St, Jackson, TN 38301
Last Sold Summary
Current Estimated Value $57,342
Last Listing Agent Tracy Jackson Ray Keller Williams
225 Crocker St, Jackson, TN 38301$205,900
159 Cartmell St, Jackson, TN 38301
Last Sold Summary
Current Estimated Value $212,565
Last Listing Agent Sandra Carter CENTURY 21 Action Realty
159 Cartmell St, Jackson, TN 38301$300,000
56 Wheatstone Dr, Jackson, TN 38301
Last Sold Summary
Current Estimated Value $305,686
Last Listing Agent Alan Castleman Hickman Realty Group Inc.-Jack
56 Wheatstone Dr, Jackson, TN 38301$30,000