$799,000
- Land
- 1.36 Acres
- $586,853 per Acre
4242 Starling Stream Dr, Spring, TX 77386
4242 Starling Stream Dr, Spring, TX 77386$799,000
4242 Starling Stream Dr, Spring, TX 77386
4242 Starling Stream Dr, Spring, TX 77386$1,700,000
6112 Cypresswood Dr, Spring, TX 77379
Razelle Smith RE/MAX Integrity
$300,000
5026 Topway Dr, Spring, TX 77373
Kristie Farmer Keller Williams Signature
$575,000
23102 Aldine Westfield Rd, Spring, TX 77373
Becky Mueller Rebecca Mueller
$16,000
TR 8970 Woodhouse Rd, Terlingua, TX 79852
TR 8970 Woodhouse Rd, Terlingua, TX 79852$1,699,999
4430 Chateau Creek Way, Spring, TX 77386
Adam Olsen eXp Realty, LLC
$1,299,000
4111 Angling Ln, Spring, TX 77386
Johnny Mowad Ebby Halliday, REALTORS
$945,600
7644 Spring Cypress Rd, Spring, TX 77379
7644 Spring Cypress Rd, Spring, TX 77379$109,900
16120 Stuebner Airline Rd Unit 502, Spring, TX 77379
Marcia Warner Coldwell Banker Realty - Lake Conroe/Willis
$145,000
7802 Champion Pines Dr Unit 5, Spring, TX 77379
Gina Berlin RE/MAX Partners
$2,200,000
4102 Trench Ln, Spring, TX 77386
Jessica Benitez RE/MAX Universal
$1,050,000
1802 Pinewoods Way, Spring, TX 77386
Scott Young State 28 Real Estate, PLLC
$1,998,000
27402 W Balsam Fir Cir, Spring, TX 77386
Lelia Aguilar RE/MAX The Woodlands & Spring
$1,999,990
5506 Balsam Fir Ct, Spring, TX 77386
Raquel Knobloch Texas State Realty
$1,858,270
0 Aldine Westfield Unit 3902397, Spring, TX 77373
0 Aldine Westfield Unit 3902397, Spring, TX 77373$575,000
4107 Stratus Ct, Spring, TX 77386
4107 Stratus Ct, Spring, TX 77386$3,350,000