$939,000 Last List Price Sold Jun 09, 2025
202 County Road 3697, Springtown, TX 76082
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,876 Sq Ft
- Built 2015
Last Sold Summary
- $501/SF
- 51 Days On Market
Last Listing Agent Jake Link Real Broker, LLC
202 County Road 3697, Springtown, TX 76082