$120,000
- Land
- 1.88 Acres
- $63,830 per Acre
Lot 30 Colt Rd, Springtown, TX 76082
Lot 30 Colt Rd, Springtown, TX 76082$120,000
Lot 30 Colt Rd, Springtown, TX 76082
Lot 30 Colt Rd, Springtown, TX 76082$120,000
Lot 31 Colt Rd, Springtown, TX 76082
Lot 31 Colt Rd, Springtown, TX 76082$300,000
350 Summerfield Ct E, Springtown, TX 76082
Audie Renee Keller Williams Brazos West
$89,500
Lot 72 Kamden, Springtown, TX 76082
Lot 72 Kamden, Springtown, TX 76082$91,500
Lot 35 Colt Rd, Springtown, TX 76082
Lot 35 Colt Rd, Springtown, TX 76082$97,500
Lot 71 Kamden, Springtown, TX 76082
Lot 71 Kamden, Springtown, TX 76082$89,500
Lot 73 Kamden, Springtown, TX 76082
Lot 73 Kamden, Springtown, TX 76082$95,500
Lot 69 Kamden, Springtown, TX 76082
Lot 69 Kamden, Springtown, TX 76082$111,000
Lot 29 Colt Rd, Springtown, TX 76082
Lot 29 Colt Rd, Springtown, TX 76082$2,999,000
383 County Road 3672, Springtown, TX 76082
Barbee Harris
Texas Legacy Realty
(682) 732-9586
$313,990
Cumberland Plan at Pennsylvania Avenue, Springtown, TX 76082
$309,990
Champlain Plan at Pennsylvania Avenue, Springtown, TX 76082
$289,990
Barnett Plan at Pennsylvania Avenue, Springtown, TX 76082
$323,990
Geneva Plan at Pennsylvania Avenue, Springtown, TX 76082
$215,000
150 Oak Valley Ln, Springtown, TX 76082
Linda Henry JPAR Dallas
$575,000
1132 Dobbs Trail, Springtown, TX 76082
Annissa Gotich Fathom Realty, LLC
$409,200
tbd Springfield Rd, Springtown, TX 76082
tbd Springfield Rd, Springtown, TX 76082Price To Be Determined
Barrow Plan at Covenant - Springs, Springtown, TX 76082