$525,000 Last List Price Sold Nov 26, 2025
517 Meadowview Trail, Springtown, TX 76082
- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,371 Sq Ft
- Built 1990
Last Sold Summary
- $221/SF
- 65 Days On Market
Current Estimated Value $473,000
Last Listing Agent Lily Moore Lily Moore Realty
517 Meadowview Trail, Springtown, TX 76082