$1,350,000
- Land
- 10.76 Acres
- $125,465 per Acre
3523 E Highway 199 Unit L, Springtown, TX 76082
3523 E Highway 199 Unit L, Springtown, TX 76082$1,350,000
3523 E Highway 199 Unit L, Springtown, TX 76082
3523 E Highway 199 Unit L, Springtown, TX 76082$325,000
105 Greengate Dr, Boyd, TX 76023
Andra Beatty
Andra Beatty Real Estate
(940) 353-3198
$371,275
1229 Colca Dr, Springtown, TX 76082
1229 Colca Dr, Springtown, TX 76082$75,950
324 Jonny Boy Way, Springtown, TX 76082
324 Jonny Boy Way, Springtown, TX 76082$381,575
1237 Frio Dr, Springtown, TX 76082
1237 Frio Dr, Springtown, TX 76082$378,050
1325 Frio Dr, Springtown, TX 76082
1325 Frio Dr, Springtown, TX 76082$373,850
1225 Colca Dr, Springtown, TX 76082
1225 Colca Dr, Springtown, TX 76082$315,000
949 Avagail Ave, Springtown, TX 76082
Katy Reeves
Trinity Group Realty
(682) 456-1804
$449,900
156 Oak Grove Way, Springtown, TX 76082
Clinton Shipley
NTex Realty, LP
(682) 451-0173
$420,825
1124 Trinity Dr, Springtown, TX 76082
Clinton Shipley
NTex Realty, LP
(682) 345-7372
$508,900
1005 Ronnie Ct, Springtown, TX 76082
Sharon McBee
Silversage Realty
(682) 310-5595
$449,900
428 Guadeloupe Ln, Springtown, TX 76082
Clinton Shipley
NTex Realty, LP
(682) 281-3629
$449,900
1121 Trinity Dr, Springtown, TX 76082
Clinton Shipley
NTex Realty, LP
(682) 204-6492
$499,900
132 Oak Grove Way, Springtown, TX 76082
Clinton Shipley
NTex Realty, LP
(682) 686-3706
$549,900
128 Oak Grove Way, Springtown, TX 76082
Clinton Shipley
NTex Realty, LP
(682) 357-8447
$477,025
412 Guadeloupe Ln, Springtown, TX 76082