$119,000
- Land
- 2 Acres
- $59,500 per Acre
lot 17 Pea Ridge Rd, Stanardsville, VA 22973
lot 17 Pea Ridge Rd, Stanardsville, VA 22973$119,000
lot 17 Pea Ridge Rd, Stanardsville, VA 22973
lot 17 Pea Ridge Rd, Stanardsville, VA 22973$439,000
781 Celt Rd, Stanardsville, VA 22973
Ginny Barefoot EXP REALTY LLC - STAFFORD
$275,000
662 Celt Rd, Stanardsville, VA 22973
SCOTT OWENS JASON MITCHELL REAL ESTATE
$119,000
lot 16 Pea Ridge Rd, Stanardsville, VA 22973
lot 16 Pea Ridge Rd, Stanardsville, VA 22973$3,799,000
11697 Spotswood Trail, Stanardsville, VA 22973
11697 Spotswood Trail, Stanardsville, VA 22973$74,750
TBD Haneytown Rd, Stanardsville, VA 22973
TBD Haneytown Rd, Stanardsville, VA 22973$125,000
TBD Lot 56G Turkey Ridge Rd Unit 56G, Stanardsville, VA 22973
TBD Lot 56G Turkey Ridge Rd Unit 56G, Stanardsville, VA 22973$275,000
lot 2 Evelyns Way, Stanardsville, VA 22973
lot 2 Evelyns Way, Stanardsville, VA 22973$170,000
TBD Geer Ln Unit 6, Stanardsville, VA 22973
TBD Geer Ln Unit 6, Stanardsville, VA 22973$349,900
2 Spotswood Trail, Stanardsville, VA 22973
Melanie Morris OPENING DOORS REAL ESTATE
$649,000
118 Lexington Ct Unit 7, Stanardsville, VA 22973
118 Lexington Ct Unit 7, Stanardsville, VA 22973$125,000
TBD Lot 56G Turkey Ridge Rd, Stanardsville, VA 22973
TBD Lot 56G Turkey Ridge Rd, Stanardsville, VA 22973$170,000
00 Chapman Rd, Stanardsville, VA 22973
00 Chapman Rd, Stanardsville, VA 22973$115,000
Lot 14 Bartholomew Place, Stanardsville, VA 22973
Lot 14 Bartholomew Place, Stanardsville, VA 22973$379,000
68 Agnes Gordon Trail, Stanardsville, VA 22973