$800,000
2311 Ridgeview Rd, State College, PA 16801
- Land
- 17.65 Acres
- $45,326 per Acre
Last Sold Summary
- 29 Days On Market
Current Estimated Value $800,270
Last Listing Agent Ella Williams Kissinger, Bigatel & Brower
2311 Ridgeview Rd, State College, PA 16801