$277,000 Sold May 16, 2025
34 Arlington St, Staunton, VA 24401
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,394 Sq Ft
- Built 2002
Last Sold Summary
- 3% Below List Price
- $199/SF
- 5 Days On Market
Current Estimated Value $282,591
Last Listing Agent Danielle Sponaugle RE/MAX Performance Realty
34 Arlington St, Staunton, VA 24401