$1,330,000
27731 Silver Spur St, Steamboat Springs, CO 80487
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 2,064 Sq Ft
- Built 2002
Last Sold Summary
- $644/SF
- 14 Days On Market
Current Estimated Value $1,351,354
Last Listing Agent Cole Helberg Real Broker, LLC DBA Real
27731 Silver Spur St, Steamboat Springs, CO 80487