$35,000
- Land
- 2.1 Acres
- $16,667 per Acre
0 Deer Run, Columbus, MS 39705
0 Deer Run, Columbus, MS 39705$35,000
0 Deer Run, Columbus, MS 39705
0 Deer Run, Columbus, MS 39705$325,000
690 S Lake Dr, Columbus, MS 39705
Will Sanders
SANDERS REAL ESTATE GROUP, LLC
(662) 505-5832
$329,900
598 Pennington Lake Rd, Columbus, MS 39705
MICHAEL ANDERSON
CRYE-LEIKE PROPERTIES UNLIMITED
(662) 442-6827
$399,900
1507 Hickory Ln, Columbus, MS 39705
Brandon Shaw
CRYE-LEIKE PROPERTIES UNLIMITED
(662) 591-9778
$180,000
0 Highway 12 E, Columbus, MS 39702
0 Highway 12 E, Columbus, MS 39702$227,500
0 Ridge Rd, Columbus, MS 39705
0 Ridge Rd, Columbus, MS 39705$176,400
3816 Sand Rd, Steens, MS 39766
3816 Sand Rd, Steens, MS 39766$250,000
0 N Frontage Rd Unit 27050029, Columbus, MS 39701
0 N Frontage Rd Unit 27050029, Columbus, MS 39701$96,000
0 Bethel Rd, Columbus, MS 39705
0 Bethel Rd, Columbus, MS 39705$350,000
36 Dustin Rd, Steens, MS 39766
STEPHANIE GODFREY COLDWELL BANKER FRADY & ASSOCIATES
$448,000
45 Greenleaf Ln, Columbus, MS 39705
JANICE MATTHEWS ERA TOWN & CAMPUS REALTY (COL)
$399,900
325 Pebble Creek Dr, Columbus, MS 39701
Kelly Frady COLDWELL BANKER FRADY & ASSOCIATES
$389,900
180 Haven Cove, Columbus, MS 39705
Angela Laster CRYE-LEIKE PROPERTIES UNLIMITED
$464,000
23 Cobblestone Dr, Caledonia, MS 39740
PHILLIP LIVINGSTON CRYE-LEIKE PROPERTIES UNLIMITED
$485,400
240 Shrinewood Dr, Columbus, MS 39705
COLBY WILLIAMS CRYE-LEIKE PROPERTIES UNLIMITED
$515,000
141 Sagamore Cir, Columbus, MS 39705
BENJAMIN (BEN) PEAL LEGACY REAL ESTATE GROUP