$99,000 Sold Jul 30, 2025
204 N D St, Duncan, OK 73533
- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,218 Sq Ft
- Built 1950
Last Sold Summary
- 1% Below List Price
- $81/SF
- 0 Days On Market
Current Estimated Value $99,982
Last Listing Agent Jeremiah McMahan Ardmore Realty, Inc
204 N D St, Duncan, OK 73533