$115,000 Sold Jun 20, 2025
575 Lane 130 Fox Lake, Angola, IN 46703
- 2 Beds
- 1 Bath
- 440 Sq Ft
- Built 1955
Last Sold Summary
- $261/SF
- 2 Days On Market
Current Estimated Value $147,329
Last Listing Agent Christina Koher RE/MAX Results
575 Lane 130 Fox Lake, Angola, IN 46703