$184,900
19 N Court St, Morris, MN 56267
- 2 Beds
- 1.5 Baths
- 1,848 Sq Ft
- Built 1964
Last Sold Summary
- $100/SF
- 2 Days On Market
Current Estimated Value $185,762
Last Listing Agent Mitchell Rohloff Pomme de Terre Realty, LLC
19 N Court St, Morris, MN 56267